Aktualności

 

 

 

Z radością powiadamiamy, że z dniem 18.12.2015 roku staliśmy się członkiem Klastra – Zrównoważona Infrastruktura. Kilka słów o tym, czym jest Klaster:

„Klaster Zrównoważona Infrastruktura to projekt wspólnie realizowany przez podmioty (przedsiębiorstwa, instytucje naukowo-badawcze oraz instytucje otoczenia biznesu) zainteresowane opracowaniem, wdrożeniem i komercjalizacją innowacyjnych technologii z zakresu budownictwa i automatyki wewnątrzbudynkowej oraz propagowaniem ekologicznego budownictwa w Polsce.  Nasz udział ma na celu propagowanie idei budownictwa pasywnego w tym szkolenie architektów, inżynierów budownictwa, a także kompleksowe doradztwo inwestycyjne.”

Klaster – Zrównoważona Infrastruktura

logo klastra

 

 

Z dumą informujemy, że firma Professional Gracjan Grela otrzymała nagrodę „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2014”.

Nagrodę przyznano za całokształt przedsięwzięć i działań mających na celu zwiększanie jakości oferowanych usług. Pragniemy podziękować klientom za zaufanie i wciąż rosnące oczekiwania, wobec oferowanych usług.

firma_szkoleniowo-doradcza

DSC_4588

Z radością informujemy, że w dniu 26 maja 2012 r. roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Opolska Nagroda Jakości 2012, organizowanym przez Opolską Izbę Gospodarczą.

Nagroda została przyznana za całokształt działań podejmowanych w celu doskonalenia jakości naszej pracy.Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim naszym klientom za zaufanie oraz wysokie oczekiwania, które spowodowały nasz dynamiczny rozwój.

Nasza firma jako jedna z nielicznych na Opolszczyźnie przeprowadziła Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczynie. Wykwalifikowani trenerzy, profesjonalny sprzęt, a przede wszystkim zaangażowanie uczestników przyczyniło się do wysokich ocen na egzaminie państwowym i uzyskaniem wysokiego wskaźnika zdawalności.

Zatwierdzenie Programu w ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy